Koltuk Kanepe Temizliği

Egem Temizlik Hizmetleri Olarak Merdiven ve Apartman Temizlik Hizmetleri Vermiyoruz …

 

Ekibimizin tamamının sigortalı olarak çalışması  Koltuk temizliğinde görevlendirdiğiniz sigortasız personelin iş kazası yaşaması halinde yönetici ve apartman sakinlerini yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır.

Ekibimiz Ekip yöneticisini veya onun belirlediği bir başka yetkiliyi temizliğin başlama ve bitiş saatleri konusunda düzenli olarak bilgilendirmektedir.

Koltuk Temizliği Karşıyaka‘da başlattığımız bir değişim ürünüdür. Bu şekilde Karşıyaka başta olmak üzere İzmir in bir çok bölgesine apartman temizliğini yeniden yapılandırmayı hedefliyoruz.

Temel amacımız,Temizlik hizmetinde güçlü organizasyonumuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak onların zaman enerjilerini asıl faaliyet konularına ayırmalarını sağlamaktır. Bu nedenle inşaat temizliği,ofis temizliği,sanayi temizliği,ev villa temizliği,büro temizliği,hastane temizliği,alışveriş merkezi temizliği gibi kaliteli hizmet gerektiren tüm inşaat temizliklerde firmamız öncü bir kuruluş olmuştur. Firmamız günlük temizlik,geçici temizlik, inşaat temizlik şeklinde müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. kotuk temizlik hizmetleri ana faaliyet konumuzdur.Firma temizliği,işyeri temizliği,ofis temizliği,ev temizliği,villa temizliği, zemin bakımı, inşaat temizlik,genel temizlik gibi temizlik sektörünün tüm dallarında hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz ve konusunda deneyimli personellerimiz ile İzmir içerisinde bornova,buca,karşıyaka,konak, alsancak,kemalpaşa,gaziemir,narlıdere,çiğli,karabağlar ilçelerine,yakın bölgelerde manisa,uşak,balıkesir,aydın il ve ilçelerine de hizmet verilmektedir. Tüm müşterilerimizde yapılacak keşif neticesinde en uygun ve en ekonomik çözümler sunulmaktadır.

Koltuk Takımlarınız Nasıl Yıkanıyor?

Koltuk yıkama Karşıyaka bölgesi ve tüm İzmir genelinde hizmetimiz devam etmektedir. Koltuk yıkama Hizmetlerimiz Koltuklarımı Nasıl Yıkatırım diyor yada Koltuk ve Kanepe Temizleme işleri yapan koltuk yıkamacı arıyorum dıyorsanız biz sizlere nasıl koltuk yıkama hizmetleri verdiğimizi bahsedelim

  • Evinize veye iş yerine tam otomatik koltuk yıkama makinesiyle gelinir.
  • Koltuğunuz incelenir ve çok kirli ve lekeli kısımlara müdahale edilir.
  • Ardında köpük ile koltuk ıslatılır ve fırça makinesiyle (el ile köpükleme ) yıkama işlemi başlar.
  • Yıkama işlemi devam ederken vakumlu çekme makinesiyle koltuk yıkama işlemi devam eder.
  • Son olarak suyu çekilerek yıkama işlemi tamamlanır.
  • Vakkum Steam Makinası ile Vakkumalanan (suyu çekilen ) Koltuklarınız Hava Şartlarına Göre 4 (dört) ile 6 (altı) Saat arasında Kullanıma Hazır Pamuk Gibi Yumuşacık Şekilde Kullanmak İçin Koltuklarınız kurudukdan Sonra Tavsiyemiz Güçlü Bi Elektirik Süpürgesi İle Vakkumlanması