Koltuk Kanepe Temizliği

Egem Temizlik Hizmetleri Olarak Profesyonel Merdiven ve Apartman Temizlik Hizmetleri Vermiyoruz …

Apartman Temizliği Kapsamında,

  • Temizlik malzemeleri ve ekipmanları şirketimizce sağlanmakta,
  • Haftada 1 gün genel, iki ayda bir detay temizlik yapılmakta. (Apartman kapıları, posta kutuları, otopark, merdiven korkulukları, camlar, paspaslar, örümcek ağları, apartman giriş kapısına ve posta kutularının üzerine yapıştırılan reklam etiketleri detaylı olarak temizlenmektedir.)

Apartman Temizliği

sadece apartmanın görünen yüzünü temizlemek değil apartmana gereken temizliği yapmaktır bize göre…

Ekibimizin tamamının sigortalı olarak çalışması  apartman temizliğinde görevlendirdiğiniz sigortasız personelin iş kazası yaşaması halinde yönetici ve apartman sakinlerini yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır.

Ekibimiz apartman yöneticisini veya onun belirlediği bir başka yetkiliyi temizliğin başlama ve bitiş saatleri konusunda düzenli olarak bilgilendirmektedir.

Apartman Temizliği Karşıyaka‘da başlattığımız bir değişim ürünüdür. Bu şekilde Karşıyaka başta olmak üzere İzmir in bir çok bölgesine apartman temizliğini yeniden yapılandırmayı hedefliyoruz.

Temel amacımız,Temizlik hizmetinde güçlü organizasyonumuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak onların zaman enerjilerini asıl faaliyet konularına ayırmalarını sağlamaktır. Bu nedenle inşaat temizliği,ofis temizliği,sanayi temizliği,ev villa temizliği,büro temizliği,hastane temizliği,alışveriş merkezi temizliği gibi kaliteli hizmet gerektiren tüm inşaat temizliklerde firmamız öncü bir kuruluş olmuştur. Firmamız günlük temizlik,geçici temizlik, inşaat temizlik şeklinde müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Apartman temizlik hizmetleri ana faaliyet konumuzdur.Firma temizliği,işyeri temizliği,ofis temizliği,ev temizliği,villa temizliği, zemin bakımı, inşaat temizlik,genel temizlik gibi temizlik sektörünün tüm dallarında hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz ve konusunda deneyimli personellerimiz ile İzmir içerisinde bornova,buca,karşıyaka,konak, alsancak,kemalpaşa,gaziemir,narlıdere,çiğli,karabağlar ilçelerine,yakın bölgelerde manisa,uşak,balıkesir,aydın il ve ilçelerine de hizmet verilmektedir. Tüm müşterilerimizde yapılacak keşif neticesinde en uygun ve en ekonomik çözümler sunulmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Karşıyaka Mahalleleri :

Aksoy Apartman Temizliği ,Alaybey Apartman Temizliği ,Atakent Apartman Temizliği , Bahariye Apartman Temizliği ,Bahçelievler Apartman Temizliği ,Bahriye Üçok Apartman Temizliği ,Bostanlı Apartman Temizliği ,Cumhuriyet Apartman Temizliği ,Dedebaşı Apartman Temizliği ,Demirköprü Apartman Temizliği ,Donanmacı Apartman Temizliği ,Fikri Altay Apartman Temizliği ,Goncalar Apartman Temizliği ,İmbatlı Apartman Temizliği ,İnönü Apartman Temizliği ,Latife Hanım Apartman Temizliği ,Mavişehir Apartman Temizliği ,Mustafa Kemal Apartman Temizliği ,Nergiz Apartman Temizliği , Örnekköy Apartman Temizliği ,Sancaklı Apartman Temizliği ,Şemikler Apartman Temizliği ,Tersane Apartman Temizliği ,Tuna Apartman Temizliği ,Yalı Apartman Temizliği ,Yamanlar Apartman Temizliği ,Zübeyde Hanım Apartman Temizliği ,